Mozilla прекрати разработката на нови версии за 64-битовото издание на Firefox.

Според инженерния мениджър Бенджамин Смедбърг то представлява „постоянен източник на недоразумения“. 64-битовата версия постоянно забива, много от добавките не са налични за нея и т.н. Всичко това кара потребителите да се чувстват „второкласни“. Те обаче ще могат да продължат да работят с 32-битовото издание на Firefox под 64-битов Windows.